Hlaste se do SonB tady!! Beru 20 lidí!!

Aktuálně:
||Když tu si, tak napiš koment||

Jak se stát Scene girl?

25. srpna 2009 v 9:10 | Scene_Lucish ღ

Kdo je Scene Girl?

Jde o holku, která se proslavila na netu a na své popularitě (a zejména image) neustále tvrdě maká.. Její profil můžeš najít na webových komunitách jako je MySpace, FaceBook, LiveJournal, Buzznet nebo hudební server Last.fm. Scene Girls jsou slavné většinou ze tří důvodů:

1. Mají perfektně vytvořený profil na webu
2. Kamarádí se s dalšími Scene kids
3. Chodily s týpkem známé emo nebo hardcore kapely

Scene Girls bývají vegetariánky a SxE neboli "straight edge" (odmítají legální i ilegální drogy a náhodný sex!!). Poslouchají většinou emo nebo hardcore a jejich velkou vášní je focení jich samotných. Zlí jazykové tvrdí, že scene styl je pouze emo styl - bez sebepoškozování. Stejně tak jako emaři získávají řadu zarytých odpůrců, přestože v tomhle případě jde, narozdíl od ema o čistě módní záležitost.

Určitě už jsi ji na netu viděla: výrazně namalovaná, s barevnými vlasy a jedinečným outfitem, vyladěným do posledního detailu. Taková holka se řadí mezi virtuální hvězdy, které vládnou Internetu. A my smekáme před jejich notnou dávkou fantazie, originality a závidíme hodiny času, které nutně musí trávit blogováním, upravováním svých fotek ve Photoshopu a přátelením se, se svými přívrženci na MySpace. Mezi Scene komunitou funguje řada psaných i nepsaných pravidel, která se sluší znát, pokud chceš proniknout blíž. Je na čase seznámit se s největšími královnami ujetého "scene style"!

Jak se stát Scene Girl?

Přesný návod neexistuje, ale můžeš se inspirovat tipy, jak se přiblížit vzhledu a osobnosti pravé Scene Girl:

1. Kým chceš být?
To je zásadní otázka na úvod. Pokud nemáš dostatek sebedůvěry, ani to nezkoušej. Scene Girls mají pocit, že jsou pořád centrem pozornosti. Okolí je často vnímá jako namachrované, drzé a nestálé slečny.

2. Vyšperkuj profil
Internetová hvězda se neobejde bez své vymazlené prezentace na netu, pod svým scene jménem. Denně bloguj, přidávej nové fotky a upravuj profil. Žádná žádost o přidání do přátel se neodmítá...

3. Nauč se slang
Při psaní používej zkratky. Mezi nejprovařenější patří: omg, wtf.. Oblíbené jsou výkřiky na konci slov, např.: "radd" nebo "rawrr". Populární je také komolení jazyka (v angličtině např. "talk lyke dis" apod.)

4. Oblékni se
Podstatný je extravagantní outfit. Balerínky, nebo kotníkové konversky (nejlépe každá bota nebo tkanička jiná), úzké džíny, barevné topy s vtipnými potisky: puntíky, hvězdičky, mráčky, komiksové postavičky, ale především motiv robotů a dinosaurů. In jsou také trička hardcorových kapel. Z doplňků vybírej pyramidové pásky, obrovské brýle a dlouhé náhrdelníky.

5. Namaluj se a učeš se
Vytvoř si výrazný make-up, ale ujisti se, že nevypadáš jako klaun. Hodně sty­lová budeš s piercingem na obli­če­ji. Jedna barva na hlavě je nuda, mu­síš být odvážnější! Mrkni na 3 tipy tady, jak si vy­tvo­­­říš scene make-up a účes.

6. Vyfoť se
..v šokujících pózách. Jakmile umístíš na svém profilu nové fotky, nezapo­meň o nich informovat všechny své přátele!!

Jak vytvořit scene make-up?

1. Aplikuj silnou oční linku. Nejlepší je černá, stříbrná nebo modrá.
2. Použij výrazné neonové oční stíny. Nejvíc v kurzu je zářivě růžová, ale žlutou, fialovou nebo tyrkysovou taky nic nezkazíš. Můžeš použít i dvě barvy, které v polovině víčka budou přecházet jedna do druhé.
3. Super efektu docílíš umělými řasami a nalepovacími ozdobami.
Líčení zakonči řasenkou: neboj se použít barevnou.
4. Buď přesvědčená, že tvůj make-up je nejlepší a neboj se experimentů.

Jak vytvořit scene účes?

1. Základem je černá, nebo totálně blond v kombinaci s křiklavými melíry v modré, zelené nebo růžové barvě.
2. Sestříhání do vrstev při tvorbě vlasové frizúry hodně pomůže.
Základem jsou rovné vlasy. Přehoď část na stranu a nech padat ofinu nebo patku do tváře.
3. Rozjež háro nahoře, nebo u uší. Další tip je ohon se splývajícími "licousy".
4. Nezapomeň na dětské vlasové doplňky: sponky, mašličky a čelenky.