Hlaste se do SonB tady!! Beru 20 lidí!!

Aktuálně:
||Když tu si, tak napiš koment||

Pravidla Scene

25. srpna 2009 v 9:45 | Scene_Lucish ღ
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe. Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo. Je to ale hodně podobné. Rozdíl je v tom, že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u emařů moc často nesetkáváme.

♥Scene community ♥
Scene kids poslouchají nejrůznější hudbu.. Od metalu po pop.. prostě poslouchejte co se vám líbí. Scene style nemá svou vlastní hudbu..
Jak už jsem řekla, že Scene kids si lidé často pletou s Emo kids, ale je mezi tím obrovský rozdíl. Už jenom proto, že v Scene není takový zmatek jako v Emu.. Nebudu vám tady vypisovat o emu nic, protože to by bylo na dlouho. Emo kids sou sice Scene velice podobní, ale jenom na první pohled. Scene kids jsou mnohem rozvernější a bezstarostnější povahy než Emo kids. Emaři jsou lidi, kteří přemýšlí nad světem vážněji, za to Scene kids milují zábavu a nejsou tak vážní jako emaři. Scene taky mají mnohem raději barvy!! Nenosí jenom černou, ale i modrou, zelenou, růžovou.. prostě barvy, co mají k jejich srdíčku nejblíže.
Scene kids dbají na svůj vzhled. Především na vlasy. Nelezou jim do očí.. To by totiž nevyniklo jejich krásné líčení. Vlasy mají většinou blond nebo černé a do toho spoustu pramenů různých barviček. Ale to není pravidlo. Někteří mají opravdu pestrý výběr barev.. Třeba Audrey Kitching.. její krásný růžovoučký vlásky.. prostě muck :)

Oblečení:
Nosí uplé kalhoty nejlépe všech barev. Trika mají být co nejbláznivější. Nejlepší sou značky typu Hello Kitty. Na trikách se objebvují puntíky, diamanty, pistolky, proužky.. Originalita se oceňuje :)

Botičky:
Nosí se jak Sk&t značky tak Conversky, ale i balerínky..

Doplňky:
Nosí korále nejrůznějších barev, veselé přívěšky, sponky, náušnice, etc..

Líčení:
Časté jsou černé linky a k nim nejrůznější barvy očních stínů.. Líčení je hodně výrazné. Holky často používají umělé řasy. To vyvolává dojem dokonalosti.

Vlasy:
..jsou nejčastěji u dívek nahoře kratší a dole delší. Nahoře se tupírují pro co největší objem a nejbláznivější vzhled. Vlasy jsou nejrůznějších barev.

Scene kids jsou opravdu blázniví lidé. V Americe bohužel nejsou moc oblíbení.. snad ještě míň než emo kids.
Scenaři jsou docela velcí snobové, ale to ne všichni!!

NÁZORY SCENE KIDS
Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou. Nemají rádi smutné lidi, kteří berou vše příliš vážně. Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit, nepít alkohol, nebrat drogy a u některých případů nepoužívat ani kofein. Hodně scene kids jsou vegetariáni, ale ne vždy to dodržují.
81.6% Scene kids má Myspace

MLUVA SCENE KIDS
Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa."
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"
Scene kids mají rádi pokemony, ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení. Často se fotí se zakrytou pusou nebo očima. Všechny fotky si upravují ve photoshopu do té míry, že vypadají jako plastoví. Prostě dokonalost!! Scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku. V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo. Žádná scene girl o sobě neříká že je scene.

SCENE OBLEČENÍ
Kalhoty = úzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách nejen v černé. Holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.
Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem: Hello kitty, mráčky, duha, sluníčka, puntíky, proužky, trčka kapel, srdíčka atd.
Šperky = populární jsou barevné korále.. Čím větší tím lepší!! Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod.. Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo. Obří náušnice jsu velmi časté. Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponky. Sponky s hello kitty, korunky apod..
Boty = vansky - kostičkované, barevné baleríny, Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.
Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení. Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí, které mohou být dotáhlé až za hranici obočí. Scene girls nosí veliké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny. Objevují se barvy jako modrá, fialová, žlutá, oranžová a červená. Nezáleží tolik na barvách, ale na originalitě nápadu..
Scene vlasy a účesy = jedna z nejdůležitějších věcí jsou u scene kids vlasy.
Jsou buď hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého účesu přidávají hodně barevných pramínků v několika barvách. Zase platí pravidlo, že čím víc crazy tím líp. Holky mají často prodloužené vlasy. Ofina spadá do očí ale nikdy není úplně přes oči, protože by nebylo vidět líčení. Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.

RADY, CO DĚLAJÍ SCENE KIDS
1. S každým se objímej
2. Vyhíbej se pozerům, protože ničí tvůj styl
3. Vytupíruj si vlasy na hoře na hlavě
4. Důvěra je všechno
5. Vymýšlej si svoje bláznivý modely
6. Směj se
7. Choď na koncerty
8. Buď si jistá, že znáš všechny nový kapely
9. Vlasy musí být rovný
10. Popři, když ti někdo řekně, že Scene styl je jenom Emo styl bez řezání a jiných odlišností
11. Neříkej o sobě, že si Scene, protože pak tě budou mít ostatní za pozerku

love.gif love picture by sadistic_vamp Scene girl mají poměrne často crazy hair nahoře natupírované pro největší objem a dole krásně vyžehlené. Barvy vlasů jsou různé.. Nejčastěji blond, hnědá a černá vyzdobené různými sponkamy a barevnými prameny. Hlavně být originální!!

love.gif love picture by sadistic_vamp Oblečení mají scene velmi ulítlé :) Různé duhy, mráčky, hvězdičky, Hello Kitty, vlastní Crazy motiv.. Zkrátka fantazie meze nekladou, ale o5 platí heslo Být Originál!

love.gif love picture by sadistic_vamp Scene poslouchají vlastně všechno nečastěji Hardcore nebo Punk.

love.gif love picture by sadistic_vamp Scene Girls mají velmi výrazný make-up, různě protáhnuté linky, barevné stíny, ale hlavně obrovské umělé řasy!! Platí samozřejmě o všem Být Originál!!

love.gif love picture by sadistic_vamp Mluva a chování je takové no.. sebevědomé xD Užívají hlavně slova Btw, wtf, grrr, cool, rawr atd..